Fanerat i valnötsrot. Krönt med maskaron. Lod, pendel och nyckel finns. Mindre fanerskador, avslutande knopp saknas. (Höjd 104)
1 400 SEK | 2020-01-12 10:15 |
1 300 SEK | 2020-01-12 05:59 |
700 SEK | 2020-01-09 19:02 |
100 SEK | 2020-01-09 18:03 |
100 SEK | Startpris |