Fanerat i mahogny. Med infällt litografiskt blad. Lod och nyckel finns. Fanerbortfall, något maskstungen. (Höjd 76, bredd 43)
300 SEK | 2020-01-09 22:26 |
250 SEK | 2020-01-09 21:58 |
100 SEK | Startpris |