Olja på pannå, "Gammalt äppelträd". Signerad. (37x45)
1 700 SEK | 2020-01-12 11:55 |
1 600 SEK | 2020-01-12 10:31 |
1 000 SEK | 2020-01-12 10:06 |
500 SEK | 2020-01-11 19:17 |
400 SEK | 2020-01-11 11:54 |
250 SEK | 2020-01-10 15:49 |
250 SEK | 2020-01-10 22:10 |
100 SEK | 2020-01-09 21:12 |
100 SEK | Startpris |