Träskuren och bemålad figur, man med lie. Signerad och daterad 1985. (Höjd 27,5)
2 100 SEK | 2020-01-12 11:58 |
2 000 SEK | 2020-01-12 11:03 |
1 700 SEK | 2020-01-10 13:17 |
1 400 SEK | 2020-01-11 13:17 |
600 SEK | 2020-01-10 08:46 |
100 SEK | 2020-01-09 18:11 |
100 SEK | Startpris |