Fanerat i mahogny. Krönt med örn. Krönet och dekordelar lösa. Fanerskador. (Höjd exklusive krön 90)
1 300 SEK | 2020-01-12 10:55 |
1 200 SEK | 2020-01-11 18:48 |
700 SEK | 2020-01-12 10:24 |
450 SEK | 2020-01-11 14:14 |
250 SEK | 2020-01-11 08:54 |
100 SEK | Startpris |