Stengods. Stämplad, signerad. (Höjd 11, diameter 10)
15 500 SEK | 2020-01-12 12:02 |
15 000 SEK | 2020-01-12 12:02 |
12 000 SEK | 2020-01-12 11:52 |
10 500 SEK | 2020-01-12 11:20 |
8 200 SEK | 2020-01-12 09:11 |
7 400 SEK | 2020-01-11 23:54 |
5 200 SEK | 2020-01-11 19:29 |
3 200 SEK | 2020-01-10 20:13 |
2 900 SEK | 2020-01-10 15:20 |
2 400 SEK | 2020-01-10 14:27 |
2 100 SEK | 2020-01-10 12:27 |
900 SEK | 2020-01-10 11:59 |
800 SEK | 2020-01-10 08:57 |
550 SEK | 2020-01-09 20:32 |
200 SEK | 2020-01-10 03:02 |
100 SEK | 2020-01-09 18:01 |
100 SEK | Startpris |