Färglagd etsning, komposition med flugsvamp. Signerad och numrerad. (17x23)
600 SEK | 2020-01-11 16:06 |
550 SEK | 2020-01-11 20:50 |
200 SEK | 2020-01-09 18:59 |
200 SEK | 2020-01-11 10:12 |
100 SEK | Startpris |