Fanerat i mahogny. Med svärtade detaljer. Krön med maskaron. Pendel, lod och nyckel finns. Krönet löst. Ytslitage, fläckar. (Höjd 100)
2 400 SEK | 2020-01-12 10:50 |
2 300 SEK | 2020-01-12 10:17 |
1 000 SEK | 2020-01-11 12:05 |
750 SEK | 2020-01-09 20:17 |
100 SEK | 2020-01-09 18:21 |
100 SEK | Startpris |