Olja på duk, allmogeinteriör, kulla manglar. Signerad och daterad 1944. (76x91)
10 000 SEK | 2020-01-12 11:59 |
9 800 SEK | 2020-01-12 12:04 |
5 200 SEK | 2020-01-09 21:11 |
4 800 SEK | 2019-12-18 17:32 |
100 SEK | Startpris |