To væglamper dekorerede i farver monteret med skærme af råsilke, sign. Bjørn Wiinblad og dateret 77. H. 27 cm eksklusiv fatning, H. 60 cm inklusiv skærm.
To væglamper dekorerede i farver uden montering H. 17, B. 17 cm.
PARTAGAS | 5.000 DKK | 2020-04-30 01:57 |
FREDERIKSB | 4.500 DKK | 2020-04-28 10:30 |
20264 | 4.000 DKK | 2020-03-13 13:39 |
3.000 DKK | Startpris |