Olie på lærred, sign. Ole Ring.
25,5 x 41 cm.
Kleist etiket på rammen.
29882 | 5.000 DKK | 2020-04-27 17:50 |
4532 | 5.000 DKK | 2020-04-30 14:59 |
948 | 4.500 DKK | 2020-04-25 15:24 |
4.000 DKK | Startpris |