Olie på lærred, sign. Ole Ring.
35 x 47 cm.
Kleis etiket
4532 | 3.400 DKK | 2020-04-30 14:59 |
948 | 3.200 DKK | 2020-04-25 15:25 |
14899 | 3.200 DKK | 2020-04-29 17:25 |
2.400 DKK | Startpris |