Olie på lærred, 55 x 43 cm. Usign. Overrensning og krakeleringer
4532 | 9.000 DKK | 2020-04-30 15:01 |
948 | 8.500 DKK | 2020-04-25 15:22 |
11544 | 8.000 DKK | 2020-03-25 18:37 |
8.000 DKK | Startpris |