Olie på lærred. Sign. nederst til højre Julie Hamann 1897. 76 x 60 cm. I bred forgyldt ramme.
Krakeleringer, stribe med afskalninger forneden, enkelt afskalning foroven
20677 | 2.400 DKK | 2020-03-21 15:24 |
29089 | 2.200 DKK | 2020-04-13 16:52 |
2.000 DKK | Startpris |