Rostfritt stål med förgylld dekor. Matknivar 19st, matgafflar 22st, matskedar 6st, smörgåsgafflar 4st, smörgåsknivar 8st, bakelsegafflar 4st, dessertskedar 16st, kaffeskedar 10st, smörkniv samt tårtspade. Bruksslitage, bl.a. med förgyllningsslitage. (Knivarnas längd 20,5)
2 300 SEK | 2019-12-08 11:42 |
2 200 SEK | 2019-12-08 12:21 |
1 200 SEK | 2019-12-07 16:47 |
1 000 SEK | 2019-12-05 22:39 |
800 SEK | 2019-12-05 16:37 |
400 SEK | 2019-12-05 21:30 |
300 SEK | 2019-12-05 18:05 |
100 SEK | Startpris |