Skulpterad alabaster. Med dekor av vinblad och duvor. Skador, lagningar. (Höjd 78)
850 SEK | 2019-12-08 10:31 |
800 SEK | 2019-12-08 11:04 |
250 SEK | 2019-12-07 10:27 |
100 SEK | 2019-12-06 18:22 |
100 SEK | Startpris |