Fanerad i alrot. Med sex lådor och skrivklaff med inredning. Knoppar i ben. Slitage, fanerskador, mindre avslag, några knoppar lösa. (Höjd 37, bredd 32, djup 15)
1 400 SEK | 2019-12-08 12:19 |
1 300 SEK | 2019-12-05 16:40 |
800 SEK | 2019-12-07 19:12 |
550 SEK | 2019-12-07 10:02 |
200 SEK | 2019-12-05 21:49 |
100 SEK | Startpris |