Läder och plåt. Med pressad dekor. Handmålad porslinsplakett. Signerad "Stuart Archer Lewis May 6th 1858". Slitage, fläckar, lädret med skador. (Längd 14,5, bredd 9)
1 300 SEK | 2019-12-08 14:38 |
1 200 SEK | 2019-12-08 10:30 |
900 SEK | 2019-12-08 10:11 |
850 SEK | 2019-12-06 21:11 |
450 SEK | 2019-12-06 17:57 |
250 SEK | 2019-12-05 22:28 |
200 SEK | 2019-12-05 22:10 |
150 SEK | 2019-12-05 15:59 |
150 SEK | 2019-12-05 19:05 |
100 SEK | Startpris |