Matgafflar 12st samt matknivar 11st. Förgylla stålblad. Handtag i silver, med delvis förgylld dekor. I schatull. Bruksslitage. (Knivarnas längd 22)
1 600 SEK | 2019-12-07 15:50 |
1 500 SEK | 2019-12-07 18:55 |
1 200 SEK | 2019-12-06 21:57 |
650 SEK | 2019-12-05 20:22 |
300 SEK | 2019-12-06 21:21 |
100 SEK | 2019-12-05 14:58 |
100 SEK | Startpris |