Låda i ek. Med girlangdekor. Skärm i bemålad plåt. Mindre dekorskador, skärm med färgbortfall, bruksslitage. (Höjd 73)
2 600 SEK | 2019-12-08 10:49 |
2 500 SEK | 2019-12-06 21:08 |
2 500 SEK | 2019-12-08 08:42 |
2 300 SEK | 2019-12-07 20:21 |
2 100 SEK | 2019-12-05 21:48 |
850 SEK | 2019-12-06 19:11 |
600 SEK | 2019-12-06 15:02 |
500 SEK | 2019-12-05 20:04 |
450 SEK | 2019-12-05 18:09 |
400 SEK | 2019-12-05 18:51 |
300 SEK | 2019-12-05 16:31 |
200 SEK | 2019-12-05 14:58 |
150 SEK | 2019-12-05 06:30 |
100 SEK | Startpris |