Slitage, mindre skador. (Längsta längd 165)
1 800 SEK | 2019-11-10 11:57 |
1 700 SEK | 2019-11-10 09:34 |
1 600 SEK | 2019-11-09 21:23 |
1 100 SEK | 2019-11-07 23:00 |
1 000 SEK | 2019-11-08 11:52 |
700 SEK | 2019-11-08 11:39 |
600 SEK | 2019-11-07 22:58 |
500 SEK | 2019-11-07 22:39 |
450 SEK | 2019-11-07 22:16 |
250 SEK | 2019-11-07 22:33 |
150 SEK | 2019-11-07 21:21 |
100 SEK | 2019-11-07 20:07 |
100 SEK | Startpris |