Bänkar, färdskrin, väggmjölkar, m.m. Slitage, skador, bl.a. med komplettering. (Längsta längd 83)
900 SEK | 2019-11-09 19:07 |
850 SEK | 2019-11-09 09:20 |
700 SEK | 2019-11-08 23:43 |
200 SEK | 2019-11-08 04:36 |
100 SEK | 2019-11-07 22:12 |
100 SEK | Startpris |