Pulpetskrin, daterat 1829, delvis originalmålat samt skäktknivar 4st. Slitage, skäktknivar maskstungna, bl.a. med lagning. (Längsta längd 57)
950 SEK | 2019-11-10 10:57 |
900 SEK | 2019-11-09 22:22 |
600 SEK | 2019-11-09 10:34 |
450 SEK | 2019-11-08 11:36 |
200 SEK | 2019-11-08 11:32 |
100 SEK | 2019-11-07 20:35 |
100 SEK | Startpris |