Låda med skjutlock, daterad 1876. Svarvskål samt pottstol. Slitage, svarvskålen med antik lagning. (Högsta höjd 34)
350 SEK | 2019-11-10 12:03 |
300 SEK | 2019-11-09 20:54 |
250 SEK | 2019-11-09 18:53 |
200 SEK | 2019-11-08 04:35 |
100 SEK | Startpris |