Bemålad dekor av figurer i Rättviksdräkt, bl.a. med text "Minne från utställningen i Stockholm 1909". Bruksslitage, en dekor med lagning. (Längsta längd 34)
1 300 SEK | 2019-11-10 11:54 |
1 200 SEK | 2019-11-10 11:23 |
1 000 SEK | 2019-11-10 11:13 |
450 SEK | 2019-11-09 21:39 |
400 SEK | 2019-11-08 20:18 |
150 SEK | 2019-11-08 11:02 |
100 SEK | Startpris |