Skuret och betsat trä. 1700-talets mitt. Åldersrelaterat slitage, i behov av översyn.
4 000 SEK | 2019-10-22 18:16 |
3 800 SEK | 2019-10-22 18:16 |
2 800 SEK | 2019-10-22 18:12 |
1 400 SEK | 2019-10-17 13:11 |
400 SEK | 2019-10-18 13:00 |
300 SEK | 2019-10-15 07:34 |
300 SEK | Startpris |