Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1970-tal. Bordets höjd 75, diameter 105 cm. Två iläggsskivor a 30 cm/st medföljer. Repor, märken.
1 500 SEK | 2019-10-22 18:15 |
1 400 SEK | 2019-10-22 18:15 |
450 SEK | 2019-10-22 18:09 |
350 SEK | 2019-10-19 10:27 |
300 SEK | Startpris |