Grönt skinn. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Bredd ca 210 cm. Repor, märken.
4 600 SEK | 2019-10-22 17:17 |
4 400 SEK | 2019-10-22 08:47 |
3 400 SEK | 2019-10-22 16:25 |
2 400 SEK | 2019-10-21 20:49 |
1 500 SEK | 2019-10-21 12:52 |
1 300 SEK | 2019-10-20 23:52 |
300 SEK | Startpris |