Bemålad ek. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 220, bredd 120 cm. Repor, märken, tre hållare till hyllplan saknas.
3 000 SEK | 2019-10-22 18:49 |
2 800 SEK | 2019-10-22 18:48 |
900 SEK | 2019-10-21 18:48 |
500 SEK | 2019-10-20 19:43 |
400 SEK | 2019-10-18 18:54 |
350 SEK | 2019-10-16 20:25 |
300 SEK | Startpris |