129. BOKSKÅP

Bemålad ek. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 220, bredd 120 cm. Repor, märken, tre hållare till hyllplan saknas.

Varunr 194728

22 Oktober 2019 18:51

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 3 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 000 SEK2019-10-22 18:49
2 800 SEK2019-10-22 18:48
900 SEK2019-10-21 18:48
500 SEK2019-10-20 19:43
400 SEK2019-10-18 18:54
350 SEK2019-10-16 20:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!