122. SKRIVBORD

Teak. Modern design, 1960-tal. Höjd 73, bredd 105 cm. Fläckar, repor, märken.

Varunr 194721

22 Oktober 2019 18:41

Utrop 800 SEK

350 SEK2019-10-14 22:33
300 SEK2019-10-10 17:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!