Teak och gummerad metall. Stringmodell, 1900-talets mitt. Höjd 24, bredd 40 cm. Repor, märken.
800 SEK | 2019-10-22 18:11 |
700 SEK | 2019-10-22 09:05 |
600 SEK | 2019-10-14 22:32 |
600 SEK | 2019-10-20 19:20 |
400 SEK | 2019-10-17 17:23 |
300 SEK | 2019-10-11 14:35 |
300 SEK | Startpris |