113. SPELBORD

Mahogny. 1800-tal. Höjd 73, bredd 91 cm. Repor, märken.

Varunr 194713

22 Oktober 2019 18:38

Utrop 1000 SEK

700 SEK2019-10-10 13:32
700 SEK2019-10-22 18:10
500 SEK2019-10-21 19:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!