Keramik. England, 1900-tal. Naggar förekommer.
3 200 SEK | 2019-10-08 17:02 |
3 200 SEK | 2019-10-08 19:02 |
2 800 SEK | 2019-10-08 10:57 |
2 200 SEK | 2019-10-06 18:38 |
1 900 SEK | 2019-10-07 20:57 |
1 300 SEK | 2019-10-07 18:01 |
1 100 SEK | 2019-10-04 21:24 |
300 SEK | Startpris |