Miniatyrmålning 1800-tal, pennfodral i silver, bergkristallstycke mm. Dosa med skador, miniatyr med sprickor och glasskada.
1 100 SEK | 2019-10-21 17:47 |
1 000 SEK | 2019-10-21 18:35 |
600 SEK | 2019-10-21 17:45 |
350 SEK | 2019-10-21 17:41 |
300 SEK | 2019-10-21 02:30 |
300 SEK | Startpris |