Läderbörs med dekor av hästtagel.1900-talets första hälft. Börsens längd 23 cm. Slitage, fläckar.
2 000 SEK | 2019-10-21 18:17 |
1 900 SEK | 2019-10-21 18:37 |
1 300 SEK | 2019-10-11 14:46 |
300 SEK | Startpris |