Bemålat trä. 1900-tal. 50x47 cm. Skador, slitage.
1 300 SEK | 2019-10-21 18:34 |
1 200 SEK | 2019-10-21 18:07 |
600 SEK | 2019-10-16 19:57 |
500 SEK | 2019-10-18 11:14 |
350 SEK | 2019-10-13 20:31 |
300 SEK | 2019-10-12 11:04 |
300 SEK | Startpris |