Porslin med koboltdekor. Märke i botten. Diameter 20 cm. Obetydligt slitage och nagg.
500 SEK | 2019-10-18 11:12 |
450 SEK | 2019-10-21 17:36 |
300 SEK | 2019-10-11 13:54 |
300 SEK | Startpris |