Porslin med polykrom dekor. Diameter 23 cm. En med spricka. Samtliga med obetydligt nagg och slitage.
700 SEK | 2019-10-21 11:02 |
600 SEK | 2019-10-20 20:21 |
450 SEK | 2019-10-07 18:36 |
350 SEK | 2019-10-16 19:12 |
300 SEK | Startpris |