Mässing, smide och vitmetall. 1800-tal. Bl.a. arabiskt kulturområde. Längd 25-30 cm. Åldersrelaterat slitage.
500 SEK | 2019-10-16 21:19 |
450 SEK | 2019-10-07 18:26 |
300 SEK | Startpris |