Vitmetall och mässing. 18/1900-tal. Delvis präglad dekor och med motiv av b.la. Stockholms slott. 16-18 cm. Bruksslitage.
900 SEK | 2019-10-21 18:15 |
800 SEK | 2019-10-21 18:14 |
500 SEK | 2019-10-21 17:40 |
400 SEK | 2019-10-21 17:32 |
350 SEK | 2019-10-07 18:01 |
300 SEK | Startpris |