65. SLAGBORD MED LÅDA

Furu och ek. 1800-tal. Höjd 80, skivans totala mått 100x160 cm. Torrsprickor, repor, märken.

Varunr 192873

10 September 2019 18:22

Utrop 1500 SEK

500 SEK2019-09-10 16:00
450 SEK2019-09-10 17:47
350 SEK2019-09-06 12:49
300 SEK2019-08-29 10:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 10 Sept. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!