Intarsiadekor med mässingsbeslag. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 82, bredd 98 cm. Repor, märken.
800 SEK | 2019-09-09 22:33 |
700 SEK | 2019-09-06 09:26 |
600 SEK | 2019-09-05 16:39 |
500 SEK | 2019-09-03 14:31 |
300 SEK | 2019-08-29 10:58 |
300 SEK | Startpris |