Lackerad bok. 1900-talets mitt. Ställbara. Bruksslitage, smärre skador på kuddar.
3 600 SEK | 2019-09-10 17:25 |
3 400 SEK | 2019-09-10 17:17 |
2 400 SEK | 2019-09-07 13:03 |
1 600 SEK | 2019-09-07 08:51 |
600 SEK | 2019-09-04 09:50 |
500 SEK | 2019-09-02 22:24 |
450 SEK | 2019-09-03 14:58 |
300 SEK | Startpris |