Mahogny med intarsiadekor och mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets mitt. Höjd 80, bredd 106 cm. Repor, märken, fanerbortfall.
1 400 SEK | 2019-09-10 19:19 |
1 300 SEK | 2019-09-09 16:43 |
1 300 SEK | 2019-09-09 22:36 |
600 SEK | 2019-09-08 11:41 |
500 SEK | 2019-09-07 20:40 |
300 SEK | Startpris |