Bemålat trä. Fri form, 1900-talets andra hälft. Märkt undertill. Längd ca 170 cm. Repor, märken, senare bemålning. Hjul med gummibortfall.
1 200 SEK | 2019-09-10 19:00 |
1 100 SEK | 2019-09-10 19:00 |
700 SEK | 2019-09-10 16:14 |
400 SEK | 2019-09-09 20:00 |
300 SEK | 2019-09-01 22:59 |
300 SEK | Startpris |