Klädsel i rött skinn. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Bredd 165 cm. Smärre repor och märken.
3 600 SEK | 2019-09-10 18:36 |
3 400 SEK | 2019-09-10 15:17 |
3 000 SEK | 2019-09-05 15:20 |
2 800 SEK | 2019-08-29 10:47 |
600 SEK | 2019-09-05 14:30 |
350 SEK | 2019-09-05 07:10 |
300 SEK | Startpris |