Tenn med dekor av mässingsstjärnor. Helsingborg, 1900-talets första hälft. Lampans höjd 27 cm. Repor, märken.
4 400 SEK | 2019-08-27 16:58 |
4 200 SEK | 2019-08-27 16:56 |
2 800 SEK | 2019-08-27 15:24 |
1 100 SEK | 2019-08-14 15:28 |
900 SEK | 2019-08-22 15:50 |
300 SEK | Startpris |