245. SKÅL OCH FAT, KRISTALL

Skärslipad med förgylld kant. 1900-talets mitt. H ca 4-8 cm. D ca 21-29 cm. Repor, slitage, bruksmärken.

Varunr 191612

Onlineauktion 13 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!