Etsning/akvatint, signerad, a tergo daterad -91. Transposition. Bladmått 56x49 cm. Ej examinerad ur ram.
1 100 SEK | 2019-08-13 18:53 |
1 000 SEK | 2019-08-13 18:41 |
600 SEK | 2019-08-08 23:47 |
350 SEK | 2019-08-08 22:23 |
300 SEK | 2019-08-07 15:50 |
300 SEK | Startpris |