Olja på duk, signerad. A tergo signatur och text: Hör ni kusar! Ni uppfört er som busar. "Vartenda lopp har ni felat. När jag på travet spelat. På er jag satsat har. Nu har jag inga pengar kvar". 71x 50 cm. Medföljer en bilaga om konstnären ur Hemmets Journal från 1974.
500 SEK | 2019-08-09 18:58 |
500 SEK | 2019-08-11 10:03 |
300 SEK | Startpris |